(COVID-19) Opakowania do maseczek i środków ochrony

Start - (COVID-19) Opakowania do maseczek i środków ochrony

Drodzy Klienci,

W związku z panującą pandemią COVID-19 a co za tym idzie – w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie rynku i społeczeństwa na środki ochrony osobistej, w tym maski ochronne, antywirusowe i chirurgiczne (jednorazowe i wielokrotnego użytku), jak również jednorazowe medyczne rękawiczki ochronne (nitrylowe, lateksowe i winylowe), medyczne fartuchy, kombinezony i czepki ochronne oraz środki do dezynfekcji i odkażania rąk i powierzchni użytkowych (żele, płyny, mydła), firma Irbox włączyła do swojej oferty produkcję tanich jednostkowych i zbiorczych opakowań wykrojnikowych z kartonów, przeznaczonych do dystrybucji i sprzedaży tych produktów.

Zapraszamy do składania zamówień na:

  • tanie jednorazowe opakowania do maseczek, rękawiczek, fartuchów, kombinezonów, czepków ochronnych i innych artykułów higienicznych
  • ekonomiczne opakowania do mydła, żelów i płynów dezynfekujących i odkażających
  • wszelkie inne opakowania kartonowe i pudełka do środków ochrony i zwalczania koronawirusa zgodnie z zapotrzebowaniem i wytycznymi Klienta

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami i rozwiązaniami konstrukcjami pudełek, prezentowanymi w katalogu ECMA i zgodnymi międzynarodowymi standardami dla opakowań kartonowych opracowanymi przez European Carton Makers Association.

Oferujemy:

  • ekspresową i tanią produkcję opakowań wykrojnikowych z każdego rodzaju kartonu
  • pudełka z zadrukiem offsetowym w dowolnej ilości kolorów lub bez zadruku
  • konstrukcja z automatycznym dnem, przez co pudełka są łatwe i szybkie w składaniu
  • pudełka z zamknięciem standardowym (klapka) jak też pudełka z perforacją typu dyspener
  • na życzenie Klienta wykonujemy usługę konfekcjonowania towaru do wyprodukowanych pudełek (pakowanie, przepakowywanie, foliowanie, etykietowanie, banderolowanie, zakładanie obwolut, insertowanie, wklejanie, znakowanie, pakowanie w kartony zbiorcze, itp.)

Cena za standardowe pudełko do maseczek (mieści 50 sztuk) o wymiarach 180 x 100 x 70 mm, wykonane z kartonu GC1 o gramaturze 300 g/m2, z zadrukiem full kolor, uszlachetnione lakierem dyspersyjnym i z automatycznym dnem już od 1 zł netto / sztukę.

W tym trudnym czasie pracujemy praktycznie bez marży, mając na uwadze wyłącznie zapewnienie płynności finansowej firmy oraz utrzymanie miejsc pracy! Zapraszamy do składania zamówień.

Zgodnie z obecną wiedzą i oświadczeniami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) oraz polskiego Ministerstwa Zdrowia, koronawirus SARS-CoV-2 (wywołujący COVID-19) może przetrwać w powietrzu do trzech godzin, a na nieporowatych powierzchniach metalowych i plastikowych – nawet do dziewięciu dni!, co zależy od rodzaju powierzchni a także od warunków otoczenia – temperatury, wilgotności, obecności określonych substancji chemicznych, odczynu (pH) i promieniowania UV, w tym – pochodzącego ze Słońca. Najkrócej, bo kilka do kilkunastu godzin, wirus pozostaje żywotny na porowatych powierzchniach papierowych i kartonowych, dlatego tak ważne jest, żeby w okresie pandemii dostarczać towary (a w szczególności osobiste środki ochrony!) w opakowaniach z papieru, kartonu i tektury a nie z plastiku. Zmniejsza to znacznie ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa oraz zarażenia.

Kupujmy wszystko co się da w polskich firmach, nie w Chinach!
Pomóżmy sobie nawzajem przetrwać tę potężną gospodarczą katastrofę! My też to robimy.

Życzymy Wam wszystkim zdrowia i optymizmu w tych trudnych czasach. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Oby ta bezprecedensowa sytuacja jak najszybciej się skończyła a nasze życie prywatne i zawodowe wróciło do normy!

Udostępnij
X