Odzież ochronna

Start - Sklep - Odzież ochronna

Wszystkie produkty (jednorazowe fartuchy i kombinezony ochronne, czepki, ochraniacze na buty) są odszywane dla nas wyłącznie w POLSKICH SZWALNIACH z materiałów medycznych z odpowiednimi certyfikatami (m.in. na barierowość i hydrofobowość), dostarczonymi przez KRAJOWYCH PRODUCENTÓW tkanin. Oferowana przez nas odzież ochronna jest bardzo dobrej jakości, wykonana porządnie, z najwyższą starannością i dbałością o detal oraz bardzo wytrzymała, w przeciwieństwie do cienkich chińskich bubli rozpadających się jeszcze zanim zostaną użyte.

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, fartuchy, kombinezony i czepki można wielokrotnie sterylizować w autoklawie na standardowych ustawieniach (testowane też  na 131 stopni 2,1-2,4 atmosfery na całkowitym godzinnym programie autoklawu).

Nasze medyczne tekstylia spełniają właściwe normy krajowe, unijne i zalecenia krajowego konsultanta Ministerstwa Zdrowia oraz posiadają certyfikaty CE. Do produkcji używamy zaawansowanych materiałów jednowarstwowych typu certyfikowana włóknina medyczna polipropylenowa o różnych gęstościach (od 40g/m2 do 60 g/m2). Wszystkie produkty przechodzą przez komorę ozonacyjną i UV celem sterylizacji/dezynfekcji przed zapakowaniem w opakowania jednostkowe.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

X