Maszynowa produkcja pudełek ozdobnych w Milanówku

Start - Z życia firmy - Maszynowa produkcja pudełek ozdobnych w Milanówku
Maszynowa produkcja pudełek

Starając się podążać za trendami i mając na uwadze satysfakcję naszych Klientów, kilka miesięcy temu zakupiliśmy nowoczesną zautomatyzowaną linię do produkcji ozdobnych pudełek oklejanych z tektury twardej (litej) typu rigid box.

Pudełka produkowane maszynowo charakteryzują się dużo lepszą jakością niż te wykonywane ręcznie, mogą być oklejane zarówno zadrukowanymi offsetowo papierami powlekanymi i niepowlekanymi, jak też papierami ozdobnymi barwionymi w masie. Podobnie jak przy tradycyjnej produkcji ręcznej, mogą być stosowane wszelkie rodzaje uszlachetnień: folie, lakiery, tłoczenia, hot stamping i inne.

W skład linii produkcyjnej wchodzą: taśmowa klejarka oklejki i dna pudełka, klejarka narożników oraz oklejarka boków. W procesie produkcji stosowany jest wyłącznie glutynowy klej na gorąco (hot melt), co zapewnia wysoką przyczepność i szybkość wiązania oraz elastyczną powłokę i gładką powierzchnię. Linia umożliwia bardzo wydajną, przez co niezwykle ekonomiczną produkcję pudełek typu denko-wieko, ale również komponentów do pudełek szufladowych oraz do pudełek magnetycznych.

Efektywna produkcja maszynowa trwałych, eleganckich, a przy tym niezwykle praktycznych i uniwersalnych pudełek denko-wieko to oferta skierowana w zasadzie do wszystkich firm, jednak niezastąpiona okazuje się w branżach: kosmetycznej, medycznej, farmaceutycznej, biżuteryjnej, odzieżowej, obuwniczej, reklamowej, upominkowej oraz dla hurtowni opakowań i producentów ekskluzywnych słodyczy i alkoholi.

Klienci Irbox mogą liczyć na bardzo konkurencyjną ofertę cenową, a jednocześnie na niezwykłą precyzję wykonania, doskonałą i powtarzalną jakość, błyskawiczne terminy realizacji i fachowe doradztwo.

Udostępnij
X