O nas

Start - O nas

Irbox to firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości pudełek i opakowań z tektury litej z siedzibą w Milanówku koło Warszawy.

Produkowane przez nas pudełka i opakowania są niezwykle solidne, niezawodne i trwałe. Pomogą Ci zadbać o pozytywny wizerunek Twojej marki – nie tylko ze względu na ich funkcjonalność i wszechstronną użyteczność, ale także estetyczny wygląd i możliwość personalizacji.

Od 2000 roku zajmujemy się produkcją opakowań, na pierwszym miejscu stawiając trwałość, dobry design i praktyczne użytkowanie. Współpracujemy z firmami ze wszystkich branż, ponieważ nasze podejście wykracza poza standardy branżowe. Nasze wyjątkowe opakowania na zamówienie i projekty brandowe dają naszym klientom przewagę konkurencyjną na rynku.

Specjalizujemy się w produkcji personalizowanych pudełek na wymiar typu rigid box. W produkcji używamy najlepszej jakości sztywnej tektury introligatorskiej, kartonów i papierów ozdobnych oraz tektury falistej o fali E, tak zwanej mikrofali.

Oferujemy opakowania o różnej konstrukcji, m.in. pudełka z wieczkiem, pudełka zamykane na magnesy, pudełka wysuwane (szufladkowe), pudełka z burtą (lub inaczej teleskopowe), pudełka składane i inne – zgodnie z życzeniem Klienta.

Oprócz szerokiej gamy opakowań ozdobnych, specjalizujemy się również w produkcji wyjątkowych toreb reklamowych. Nasze torby papierowe z nadrukiem i logo są doskonałym rozwiązaniem dla firm poszukujących efektywnych narzędzi promocji. Dzięki naszym nowoczesnym technologiom druku oferujemy klientom możliwość personalizacji każdego detalu, tworząc wyjątkowe torby, które przyciągają uwagę i pozostawiają trwałe wrażenie. Bez względu na rozmiar zamówienia, zapewniamy najwyższą jakość wykonania, dbając o estetykę i trwałość naszych produktów.

Producent personalizowanych pudełek na wymiar - Warszawa | Irbox

Produkujemy elementy dodatkowe do pudełek, jak też wszelkiego rodzaju wypełnienia (pianki, wkładki, wytłoczki, przegrody, inserty i inne). Świadczymy usługi pakowania i przepakowywania produktów, jak również wymiany opakowań, kompletowania zestawów promocyjnych, pakietowania i inne. Oferujemy również kompleksowe prace manualne (klejenie, składanie, insertowanie, etykietowanie, montaż i inne).

Zapewniamy szereg rozwiązań stosowanych do personalizacji produkowanych przez nas opakowań. Logo firmy lub grafikę związaną z produktem nanosimy na pudełka za pomocą hot stampingu, tłoczenia, druku offsetowego, lakierowania UV i innych technik.

Uzupełnieniem naszej głównej działalności, jaką jest produkcja personalizowanych pudełek i opakowań na zamówienie, są usługi drukarskie i wykończeniowe druku (druk offsetowy i cyfrowy, foliowanie matowe / błyszczące / soft-touch, lakier UV i inne uszlachetnienia). Świadczymy również pełen wachlarz usług introligatorskich (sztancowanie, cięcie, kaszerowanie, klejenie, dziurkowanie, nitowanie, szycie i inne).

Na życzenie klienta wykonujemy prototypy pudełek i opakowań na wymiar. Pozwala to zobrazować klientowi rozwiązania projektowe i materiałowe, a także ostateczny kształt oraz konstrukcję. Na etapie protypowania można dokonać niezbędnych korekt lub zmian projektu uwzględniając uwagi klienta, oraz wyeliminować ewentualne błędy konstrukcyjne. Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania w zakresie opakowań i aby mogli oni zobaczyć, jak ostatecznie będą wyglądały zamawiane przez nich pudełka.

Naszą ofertę kierujemy w zasadzie do wszystkich firm. Niezastąpiona jednak okazuje się w takich branżach, jak: reklamowa, spożywcza, odzieżowa, obuwnicza, biżuteryjna, upominkowa, kosmetyczna, medyczna, farmaceutyczna i inne. Również producenci ekskluzywnych słodyczy, czekolad, pralin i alkoholi oraz hurtownie opakowań coraz częściej zamawiają eleganckie pudełka na wymiar i opakowania personalizowane. Pomagają one im i ich klientom wyróżnić się na tle konkurencji i zdobyć przewagę rynkową.

Pudełka na zamówienie z logo - producent | Warszawa
Producent pudełek na zamówienie z własnym logo | Irbox
Pudełka na zamówienie z logo firmy - producent | Irbox

Naszym celem jest wytwarzanie produktów najwyższej jakości, a doświadczony zespół wykwalifikowanych specjalistów wykorzystuje nowoczesne metody produkcji, aby zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Umożliwia nam to zdobywanie zaufania nowych klientów i powiększanie grona stałych klientów w Polsce i Europie.

Wykorzystujemy innowacyjne technologie oraz kreatywność naszego zespołu, by tworzyć nowoczesne i praktyczne rozwiązania. Inwestycje w rozwój parku maszynowego i automatyzację procesu produkcji w ostatnich latach umożliwiły znaczący rozwój naszych możliwości produkcyjnych.

Wszystkie pudełka produkujemy na indywidualne zamówienia. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów zamawiających jednorazowo powyżej 500 sztuk z danego modelu. Minima produkcyjne uzależnione są od modelu pudełka, jego wymiarów, rodzaju materiałów i techniki nadruku. W celu ustalenia MOQ oraz wszystkich pozostałych szczegółów zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość produktów i usług oraz dobre relacje i satysfakcja klienta. Doradzamy od początku i na każdym etapie współpracy, a rozpoczynamy ją od zrozumienia potrzeb i oczekiwań.

W realizacji celów biznesowych naszych Klientów jesteśmy zaufanym partnerem, pracujemy z pasją i zaangażowaniem, które widać w każdym zrealizowanym projekcie. Doskonale rozumiemy potrzeby klienta i wiemy, jak zmieniać jego odważne wizje w skuteczne realizacje, dzięki którym jego produkty odniosą sukces na rynku.

Znają i doceniają nas Klienci z większości krajów europejskich.

Zapraszamy do współpracy również Ciebie!

Udostępnij