Pudełka i kartony na wymiar

Start - Pudełka i kartony na wymiar

Pudełka na zamówienie znajdują liczne zastosowania w biznesie. W zależności od projektu oraz zastosowanej technologii pudełka i kartony na wymiar mogą być wykorzystywane jako opakowania produktowe lub opakowania prezentowe. Pudełka na zamówienie doskonale sprawdzają się również w roli opakowań reklamowych oraz ekskluzywnych opakowań zbiorczych na zestawy produktowe z przeznaczeniem na prezenty świąteczne. Zestawy produktowe zapakowane w eleganckie kartony na wymiar dostępne w wersjach limitowanych to z pewnością ciekawy i niedrogi sposób na rozszerzenie oferty handlowej przed świętami i okazjami sprzyjającymi zakupom luksusowych podarunków.

Pudełka na zamówienie marki Irbox

Marka Irbox specjalizuje się w produkcji pudełek na wymiar z tektury litej typu rigid box. Nasz asortyment obejmuje różne typy pudełek i kartonów, które wykonujemy na zamówienie, w tym zestawy pudełko plus wieko, pudełka szufladowe i pudełka zamykane na magnesy. Pudełka oklejamy papierami ozdobnymi barwionymi w masie albo zadrukowanymi i uszlachetnionymi papierami powlekanymi. W ten sposób uzyskujemy oryginalne i efektowne opakowania, które podnoszą prestiż produktów i prezentów firmowych, jednocześnie stanowiąc doskonałą reklamę marki.

Pudełka i kartony na wymiar produkujemy maszynowo. Nowoczesna zautomatyzowana linia technologiczna do produkcji pudełek oklejanych pozwala nam zapewnić doskonałą jakość wyrobu końcowego, konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji. Dzięki temu dla wielu firm działających w branży kosmetycznej i cukierniczej, jak również dla sieci sklepów jubilerskich jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie, który gwarantuje terminowe dostawy spersonalizowanych pudełek na zamówienie odznaczających się wysoką estetyką i precyzją wykonania oraz trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Naszą ofertę kierujemy do klientów z terenu całej Polski. Pudełka i kartony na wymiar produkujemy zgodnie z projektem własnym lub projektem powierzonym. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, co umożliwia nam stosowanie szerokiego wachlarza metod uszlachetniania druku i personalizacji opakowań zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta. Zapraszamy do kontaktu i współpracy małe i duże firmy poszukujące terminowego dostawcy opakowań niestandardowych z tektury.

Udostępnij