Pudełka tekturowe z magnesem

Start - Pudełka tekturowe z magnesem

Pudełka na magnes to jeden z możliwych wariantów wykonania opakowań prezentowych typu rigid box. Pudełka kartonowe z magnesem wykonujemy ze sztywnej tektury introligatorskiej, co zapewnia odpowiednią trwałość oraz prezencję opakowania prezentowego. Magnetyczne zamknięcie dodatkowo zabezpiecza zawartość opakowania i sprawia, że jest ona postrzegana przez osobę obdarowaną jako bardziej ekskluzywna.

Ze względu na swoje właściwości pudełko ozdobne zamykane na magnes znajduje wiele zastosowań. Pudełka magnetyczne są powszechnie wykorzystywane jako opakowania prezentowe na upominki firmowe, jak również jako opakowania produktowe. Elegancko i starannie wykonane pudełko magnetyczne do najlepszy wybór w przypadku produktów ekskluzywnych, co potwierdzają doświadczenia naszych Klientów reprezentujących różne branże. Pudełka kartonowe z magnesem są przez nich wykorzystywane jako opakowania kosmetyków, akcesoriów odzieżowych, drobnej elektroniki użytkowej, a także ekskluzywnych artykułów piśmienniczych.

Pudełko magnetyczne – oferta bezpośrednio od producenta

Marka Irbox od lat z sukcesami zajmuje się kompleksowym wykonawstwem pudełek ozdobnych i prezentowych. Pudełka kartonowe z magnesem oferujemy w szerokiej gamie rozmiarowej z możliwością wykonania dodatkowego dekorowania z wykorzystaniem metod uszlachetniania druku. Pudełko na magnes możemy także wzbogacić logo lub logotypem Państwa firmy, dzięki czemu dystrybucja upominków firmowych dla ważnych klientów i kontrahentów przełoży się na budowanie rozpoznawalnego wizerunku marki.

Pudełka na magnes produkujemy maszynowo. To pozwala nam na szybką realizację zamówień, wysoką precyzję oraz zachowanie przystępnej ceny jednostkowej. Każde oferowane przez nas pudełko ozdobne zamykane na magnes jest wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Jego wybór to gwarancja estetyki, trwałości oraz nienagannej prezencji. Do współpracy zapraszamy odbiorców biznesowych, organizacje i instytucje z terenu całego kraju. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Udostępnij