Blog

Opakowania inteligentne - Rozszerzona Rzeczywistość AR

Najnowsze trendy w branży opakowań, które warto śledzić w 2024 roku: Opakowania Inteligentne, Opakowania Aktywne i Opakowania Interaktywne

W handlu pierwszorzędna obsługa jest niezbędna do budowania lojalności klientów. Jednak oprócz obsługi klienta istnieje jeszcze jeden element, który przyczynia się do utrzymania lojalności klientów i długotrwałego sukcesu, a który zbyt często jest niedoceniany: opakowanie produktu, na przykład pudełka z logo firmy. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego opakowanie jest ważne dla Twoich klientów i jak możesz wykorzystać innowacyjny projekt opakowania, aby poprawić wizerunek swojej marki.

Czytaj dalej
Torby papierowe z nadrukiem i torby reklamowe - producent Warszawa

Torby papierowe z nadrukiem: ekologiczna i efektywna reklama dla Twojej firmy

Torby papierowe z nadrukiem stają się coraz bardziej popularnym narzędziem reklamowym dla firm różnych branż. Ich wszechstronność i trwałość sprawiają, że są idealnym rozwiązaniem do promocji marki oraz przekazywania informacji o produkcie lub usłudze. Jednym z głównych powodów, dla których torby papierowe z nadrukiem są tak skutecznym narzędziem reklamowym, jest ich praktyczność. Torby te są […]

Czytaj dalej
Irbox | Pudełka na zamówienie – produkcja prototypów

Pudełka na zamówienie – produkcja prototypów

W Irbox, od wielu lat produkujemy pudełka na zamówienie dla najbardziej znanych marek na świecie, jak też dla małych lokalnych firm, zarówno polskich, jak też zagranicznych. Wszystkie nasze opakowania produktowe na zamówienie są projektowane i produkowane zgodnie z dokładną specyfikacją Klienta, a produkcja pudełek na zamówienie jest naszą domeną.

Czytaj dalej
Ozdobne pudełka z własnym nadrukiem, pudełka magnetyczne

Pudełka na wymiar – uniwersalne opakowania do licznych zastosowań

Mnogość i różnorodność zastosowań pudełek na wymiar wynika z praktycznie nieograniczonych możliwości procesu produkcji, w ramach którego możemy wykonać pudełka na wymiar w dowolnej technologii.

Czytaj dalej
Laminowanie

Pudełka reklamowe w strategii promocji marki

Decydując się na wykorzystywanie pudełek reklamowych do promocji marki warto upewnić się, że zamiast reklamy nie staną się one antyreklamą naszej firmy lub marki. Co mamy przez to na myśli?

Czytaj dalej
Maszynowa produkcja pudełek oklejanych w Milanówku

Maszynowa produkcja pudełek oklejanych w Milanówku

Maszynowa produkcja pudełek to w Polsce ciągle bardzo elitarna usługa. Niewiele firm produkujacych opakowania posiada odpowiednie maszyny i urządzenia umożliwiające zautomatyzowaną produkcję. Staramy się podążać za trendami, a na pierwszym miejscu stawiamy zawsze satysfakcję naszych Klientów. Dlatego zakupiliśmy nowoczesną zautomatyzowaną linię do maszynowej produkcji pudełek oklejanych z tektury twardej (litej) typu rigid box. Dzięki temu jesteśmy w stanie produkować pudełka bardzo szybko, precyzyjnie i przede wszystkim – ekonomicznie.

Czytaj dalej
Opakowanie jako narzędzie promocji - opakowania premium

Ludzie kupują oczami – opakowanie jako narzędzie promocji

Odpowiednie opakowanie to element sprzedaży, o który marka luksusowa oferująca produkty wysokiej jakości, musi zadbać w szczególności. Oczywiście nie każdy produkt można zapakować, ale jeśli jest taka możliwość, to koniecznie należy z niej skorzystać. Jest elementem przyczyniającym się do wywołania pozytywnego pierwszego wrażenia. W niektórych przypadkach to czynnik decydujący o zakupie. Opakowanie, podobnie jak marka […]

Czytaj dalej
(COVID-19) Opakowania do maseczek i środków ochrony

Pudełka do maseczek i środków ochrony (COVID-19)

W związku z panującą pandemią COVID-19 a co za tym idzie – w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie rynku i społeczeństwa na środki ochrony osobistej, w tym maski ochronne, antywirusowe i chirurgiczne (jednorazowe i wielokrotnego użytku), jak również jednorazowe medyczne rękawiczki ochronne (nitrylowe, lateksowe i winylowe), medyczne fartuchy, kombinezony i czepki ochronne oraz środki do dezynfekcji i odkażania rąk i powierzchni użytkowych (żele, płyny, mydła), firma Irbox włączyła do swojej oferty produkcję tanich jednostkowych i zbiorczych opakowań wykrojnikowych z kartonów, przeznaczonych do dystrybucji i sprzedaży tych produktów.

Czytaj dalej
Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze - hymn Polski, przyłbice ochronne - producent, Warszawa

Dzień Flagi RP – Zespół Ludowy Pieśni i Tańca “Mazowsze” w naszych przyłbicach ochronnych

Kwartet solistów Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”  W NASZYCH PRZYŁBICACH OCHRONNYCH wykonał hymn Polski w ramach uroczystości z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, która odbyła się dziś na Placu Zamkowym w Warszawie! <3 Zapoznaj się z ofertą produkcji przyłbic ochronnych i złóż zamówienie >>> Flaga Polski powiewa na wieży zegarowej Zamku Królewskiego Flaga […]

Czytaj dalej