Maszynowa produkcja pudełek oklejanych w Milanówku

Start - Z życia firmy - Maszynowa produkcja pudełek oklejanych w Milanówku
Maszynowa produkcja pudełek oklejanych w Milanówku

Maszynowa produkcja pudełek to w Polsce ciągle bardzo elitarna usługa. Niewiele firm produkujacych opakowania posiada odpowiednie maszyny i urządzenia umożliwiające zautomatyzowaną produkcję. Staramy się podążać za trendami, a na pierwszym miejscu stawiamy zawsze satysfakcję naszych Klientów. Dlatego zakupiliśmy nowoczesną zautomatyzowaną linię do maszynowej produkcji pudełek oklejanych z tektury twardej (litej) typu rigid box. Dzięki temu jesteśmy w stanie produkować pudełka bardzo szybko, precyzyjnie i przede wszystkim – ekonomicznie.

Pudełka produkowane maszynowo charakteryzują się dużo lepszą jakością niż te wykonywane ręcznie. Można je oklejać zarówno zadrukowanymi offsetowo papierami powlekanymi i niepowlekanymi, jak też papierami ozdobnymi barwionymi w masie. Podobnie jak przy tradycyjnej produkcji ręcznej, stosuje się wszelkie rodzaje uszlachetnień: folie, lakiery, tłoczenia, hot stamping i inne.

W skład linii produkcyjnej wchodzą: taśmowa klejarka oklejki i dna pudełka, klejarka narożników oraz oklejarka boków. W procesie produkcji stosuje się wyłącznie glutynowy klej na gorąco (hot melt). Zapewnia to wysoką przyczepność i szybkość wiązania oraz elastyczną powłokę i gładką powierzchnię. Linia umożliwia bardzo wydajną, przez co niezwykle ekonomiczną produkcję pudełek typu denko-wieko. Znajduje również zastosowanie do produkcji komponentów do pudełek szufladowych oraz do pudełek magnetycznych.

Efektywna produkcja maszynowa trwałych, eleganckich, a przy tym niezwykle praktycznych i uniwersalnych pudełek denko-wieko to oferta, którą kierujemy w zasadzie do wszystkich firm. Niezastąpiona okazuje się jednak w branżach: kosmetycznej, medycznej, farmaceutycznej, biżuteryjnej, odzieżowej, obuwniczej, reklamowej, upominkowej. Coraz częściej korzystają też z naszych usług hurtownie opakowań i producentci ekskluzywnych słodyczy i alkoholi.

Klienci Irbox mogą liczyć na bardzo konkurencyjną ofertę cenową, a jednocześnie na niezwykłą precyzję wykonania, doskonałą i powtarzalną jakość, błyskawiczne terminy realizacji i fachowe doradztwo.

Udostępnij