Pudełka reklamowe

Start - Pudełka reklamowe

Pudełka reklamowe znajdują zastosowanie w szerokim wachlarzu działań promocyjnych firmy – od tworzenia rozpoznawalnych i ekskluzywnych opakowań produktowych, aż po pudełka personalizowane projektowane i produkowane na potrzeby dystrybucji upominków firmowych. Pudełka z logo mogą stanowić standardowe opakowanie dla zestawów PR-owych, jak również pudełka dedykowane pod paczki świąteczne dla pracowników oraz ważnych klientów i kontrahentów firmy. Pudełka personalizowane znajdują również zastosowanie w działalności marketingowej różnego typu organizacji i instytucji, w tym także publicznych i niepublicznych placówek oświatowych.

Jako doświadczony producent opakowań kartonowych ze sztywnej tektury introligatorskiej naszym Klientom oferujemy pudełka reklamowe na zamówienie. Automatyzacja procesu produkcji pozwala nam dostarczać pudełka personalizowane z logo lub dowolnym innym nadrukiem w różnych kształtach i rozmiarach. Dodatkowo nasze pudełka reklamowe możemy wyposażyć w zamknięcie magnetyczne, dzięki któremu opakowanie staje się bardziej ekskluzywne i podnosi prestiż swojej zawartości.

Pudełka personalizowane – projekt i wykonawstwo

Pudełka personalizowane przygotowujemy zgodnie z projektem własnym lub powierzonym. Do ich wyrobu wykorzystujemy materiały najwyższej jakości – sztywną tekturę introligatorską, dzięki które pudełka reklamowe są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki zewnętrzne – oraz wysokiej jakości folie, farby i tusze drukarskie. Tekturę poddajemy dowolnej obróbce, co pozwala nam uzyskiwać opakowania odznaczające się wysoką estetyką i elegancją. Dysponujemy zapleczem maszynowym pozwalającym nam na szeroki wybór metod uszlachetniania druku, dzięki czemu pudełka z logo prezentują się doskonale i z łatwością wyróżniają na tle opakowań reklamowych konkurencji.

Naszą ofertę na pudełka reklamowe kierujemy do Klientów z terenu całego kraju. Zapewniamy krótki czas realizacji zamówień oraz terminowe dostawy wyrobów gotowych. Zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij