Pudełka na słodycze

Start - Pudełka na słodycze

Zestawy słodkości to doskonały pomysł na prezent okolicznościowy, jak również upominek świąteczny dla ważnego klienta lub kontrahenta. Dzięki wysokiej jakości opakowaniom słodycze prezentują się jeszcze bardziej kusząco, a cały upominek nabiera szyku. Dlatego planując słodkie podarunki dla pracowników, klientów bądź kontrahentów warto zamówić uniwersalne lub spersonalizowane pudełka na słodycze.

Marka Irbox od lat z sukcesami projektuje i wykonuje pudełka na słodycze typu rigid box odznaczające się walorami estetycznymi oraz trwałością, jaką zapewnia wybór wysokiej jakości sztywnej tektury introligatorskiej. Zróżnicowane wzornictwo, możliwość wykonania pudełka o dowolnym rozmiarze i kształcie oraz korzystna cena jednostkowa sprawiają, że nasze pudełka na słodycze znajdują zastosowanie zarówno jako opakowania produktowe, jak i pudełka prezentowe.

Dekoracyjne pudełka na praliny i inne słodycze wykonujemy w wielu wariantach, jako opakowania wieczkowe, opakowania magnetyczne czy pudełka z okienkiem. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów reprezentujących zarówno szerokorozumianą branżę spożywczą, jak i inne gałęzie gospodarki.

Pudełka na słodycze – zaprojektuj oryginalne i niebanalne opakowanie

Ozdobne pudełka na słodycze sprawiają, że nawet najdrobniejszy słodki upominek na długo zapada w pamięci obdarowanej osoby. Obok standardowych projektów przygotowujemy pudełka na słodycze zgodnie z projektem powierzonym Klienta. Spersonalizowane pudełka rigid box z Twoim logo będą stanowiły nie tylko ciekawe opakowanie upominku, ale przede wszystkim doskonałą reklamę marki. Precyzyjnie wykonane z zastosowaniem metod uszlachetniania druku i wyposażone w magnetyczne zamknięcie pudełka na słodycze z pewnością posłużą obdarowanej osobie jeszcze długo po tym, jak znikną z nich słodycze.

Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych i biznesowych z terenu całej Polski. Pudełka na słodycze produkujemy maszynowo, co stanowi gwarancję szybkiej realizacji zamówień oraz wysokiej precyzji wykonania poszczególnych opakowań. Automatyzacja procesu produkcji pozwala nam również na proponowanie korzystnych warunków cenowych i ciekawych rabatów dla stałych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij