Pudełka do maseczek i środków ochrony (COVID-19)

Start - COVID-19 - Pudełka do maseczek i środków ochrony (COVID-19)
(COVID-19) Opakowania do maseczek i środków ochrony

Drodzy Klienci,

W związku z panującą pandemią COVID-19 a co za tym idzie – w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie rynku i społeczeństwa na środki ochrony osobistej, w tym maski ochronne, antywirusowe i chirurgiczne (jednorazowe i wielokrotnego użytku), jak również jednorazowe medyczne rękawiczki ochronne (nitrylowe, lateksowe i winylowe), medyczne fartuchy, kombinezony i czepki ochronne oraz środki do dezynfekcji i odkażania rąk i powierzchni użytkowych (żele, płyny, mydła), firma Irbox włączyła do swojej oferty produkcję tanich jednostkowych i zbiorczych opakowań wykrojnikowych z kartonów, przeznaczonych do dystrybucji i sprzedaży tych produktów.

Zapraszamy do składania zamówień na:

  • tanie jednorazowe opakowania do maseczek, rękawiczek, fartuchów, kombinezonów, czepków ochronnych i innych artykułów higienicznych
  • ekonomiczne opakowania do mydła, żelów, płynów dezynfekujących i odkażających
  • wszelkie inne opakowania kartonowe i pudełka do środków ochrony i zwalczania koronawirusa zgodnie z zapotrzebowaniem i wytycznymi Klienta

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi pudełek, prezentowanymi w katalogu ECMA i zgodnymi międzynarodowymi standardami dla opakowań kartonowych, opracowanymi przez European Carton Makers Association.

Oferujemy:

  • ekspresową i tanią produkcję opakowań wykrojnikowych z każdego rodzaju kartonu
  • pudełka z zadrukiem offsetowym w dowolnej ilości kolorów lub bez zadruku
  • konstrukcja z automatycznym dnem, przez co pudełka są łatwe i szybkie w składaniu
  • pudełka z zamknięciem standardowym (klapka) jak też pudełka z perforacją typu dyspener
  • na życzenie Klienta wykonujemy usługę konfekcjonowania towaru do wyprodukowanych pudełek (pakowanie, przepakowywanie, foliowanie, etykietowanie, banderolowanie, zakładanie obwolut, insertowanie, wklejanie, znakowanie, pakowanie w kartony zbiorcze, itp.)

Cena za standardowe pudełko do maseczek (mieści 50 sztuk) o wymiarach 180 x 100 x 70 mm, wykonane z kartonu GC1 o gramaturze 300 g/m2, z zadrukiem full kolor, uszlachetnione lakierem dyspersyjnym i z automatycznym dnem już od 1 zł netto / sztukę.

W tym trudnym czasie pracujemy praktycznie bez marży, mając na uwadze wyłącznie zapewnienie płynności finansowej firmy oraz utrzymanie miejsc pracy! Zapraszamy do składania zamówień.


UWAGA!

Dla szpitali, stacji Pogotowia Ratunkowego, Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej i wszystkich innych placówek oraz instytucji zaangażowanych w ratowanie zdrowia i życia obowiązują specjalne rabaty. W celu omówienia szczegółów zamówienia, ilości i ceny prosimy o kontakt telefoniczny: 601 247 666, mailowy: irbox@producentopakowan.com lub skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.

Zgodnie z obecną wiedzą i oświadczeniami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) oraz polskiego Ministerstwa Zdrowia, koronawirus SARS-CoV-2 (wywołujący COVID-19) może przetrwać w powietrzu do trzech godzin, a na nieporowatych powierzchniach metalowych i plastikowych – nawet do dziewięciu dni!, co zależy od rodzaju powierzchni a także od warunków otoczenia – temperatury, wilgotności, obecności określonych substancji chemicznych, odczynu (pH) i promieniowania UV, w tym – pochodzącego ze Słońca. Najkrócej, bo kilka do kilkunastu godzin, wirus pozostaje żywotny na porowatych powierzchniach papierowych i kartonowych, dlatego tak ważne jest, żeby w okresie pandemii dostarczać towary (a w szczególności osobiste środki ochrony!) w opakowaniach z papieru, kartonu i tektury a nie z plastiku. Zmniejsza to znacznie ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa oraz zarażenia.

Kupujmy wszystko co się da w polskich firmach, nie w Chinach!
Pomóżmy sobie nawzajem przetrwać tę potężną gospodarczą katastrofę! My też to robimy.

Życzymy Wam wszystkim zdrowia i optymizmu w tych trudnych czasach. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Oby ta bezprecedensowa sytuacja jak najszybciej się skończyła a nasze życie prywatne i zawodowe wróciło do normy!

Udostępnij