Pudełka na zamówienie – produkcja prototypów

Start - Produkcja pudełek - Pudełka na zamówienie – produkcja prototypów
Irbox | Pudełka na zamówienie – produkcja prototypów

W Irbox, od wielu lat produkujemy pudełka na zamówienie z logo dla najbardziej znanych marek na świecie, jak też dla małych lokalnych firm, zarówno polskich, jak też zagranicznych. Wszystkie nasze opakowania produktowe na zamówienie są projektowane i produkowane zgodnie z dokładną specyfikacją Klienta, a produkcja pudełek na zamówienie jest naszą domeną.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zagwarantować naszym Klientom, że zamawiane przez nich pudełka wyprodukujemy w doskonałej jakości nawet bez zamawiania prototypów poprzedzającego właściwą produkcję masową. Jeżeli mimo to chciałbyś zamówić prototyp dla Twojego pudełka w docelowej jakości i formie, koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca…

Jaki jest koszt wyprodukowania prototypu pudełka na zamówienie?

Z dniem 3 czerwca 2022 wprowadziliśmy nowe zasady kosztorysowania produkcji prototypów pudełek. Cena 1 sztuki prototypu standardowego pudełka białego to 1200 zł netto. Cena 1 sztuki prototypu z docelową grafiką to 2000 zł netto. Na życzenie Klienta, na prototypie możemy nanieść docelowy hot stamping – w takim przypadku do kosztu prototypu doliczymy koszt matrycy wyceniony osobno. Wykonujemy również prototypy wszelkich wkładek, insertów i innych dodatkowych elementów wyposażenia pudełek, a ich koszt ustalamy indywidualnie.

W przypadku zapotrzebowania na bardzo nietypowe pudełko lub większą ilość sztuk, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 601 247 666 w celu ustalenia indywidualnej wyceny.

Po akceptacji prototypu i przekazaniu zamówienia do produkcji, jego koszt zostanie odjęty od wartości zamówienia, zatem prototyp pudełka Klient otrzymuje od nas GRATIS!

Projektowanie i produkcja pudełek zgodnie z dokładną specyfikacją klienta!

Po potwierdzeniu specyfikacji dotyczącej produkcji pudełek uwzględniającej wszystkie wymagania Klienta, przygotowujemy prototypy pudełek do ostatecznego zatwierdzenia. Po zatwierdzeniu prototypu przez Klienta, zadbamy o to, aby pudełka na zamówienie z logo zostały dostarczone na czas i w oczekiwanej jakości. Produkcję zamówionej docelowej ilości pudełek wstrzymujemy do czasu, aż Klient będzie zadowolony z prototypu.

Produkcja prototypów pudełek wysokiej jakości – jak to się odbywa?

W procesie prototypowania używamy materiałów, które zostaną użyte do produkcji docelowych pudełek. Oferujemy dopasowanie kolorystyki oraz oferujemy najwyższej jakości wykończenia druku, takie jak hot stamping, tłoczenie, foliowanie, laminowanie, lakier punktowy i inne.

Wykorzystujemy różnego rodzaju okleiny, magnesy, wstążki, tasiemki. Na życzenie Klienta przygotowujemy również inserty i wkładki do pudełek, wykonane z pianki, gąbki, kartonu, tektury. Do produkcji prototypów pudełek, które docelowo będą oklejane papierem zadrukowanym offsetowo, używamy wydruków cyfrowych w doskonałej jakości.

Przygotowany przez nas prototyp pudełka będzie idealnie pasować do Twojego produktu, a jego jakość będzie odzwierciedlać jakość produkcji masowej, którą rozpoczniemy niezwłocznie po ostatecznym zatwierdzeniu prototypu.

Prototypy do produkcji pudełek na wymiar dopracowujemy do perfekcji!

Z wielką starannością dobieramy materiały  i ręcznie dopracowujemy każdy prototyp, aby mieć pewność, że Twoje opakowanie wygląda perfekcyjnie. Jeżeli nie jesteś do końca pewien, jakiego pudełka potrzebujesz, chętnie zaproponujemy innowacyjne i praktyczne rozwiązania w zakresie atrakcyjnego i skutecznego marketingowo opakowania Twojego produktu.

Z radością i zaangażowaniem doradzamy i pomagamy naszym Klientom  w stworzeniu i zaprojektowaniu naprawdę wyjątkowych, niepowtarzalnych opakowań produktowych na zamówienie.

Dowiedz się, dlaczego opakowania produktowe na zamówienie zwiększą twoją sprzedaż.

Pudełka produktowe na zamówienie w elegancki sposób wyeksponują Twój produkt i sprawią, że będzie on atrakcyjny i pożądany przez klientów. Dzięki odpowiedniej jakości i dobrze zaprojektowanym opakowaniom produktowym dodasz wartości swoim produktom, zwiększysz sprzedaż i zyskasz więcej zadowolonych Klientów.

Nie jesteś pewien, jakich pudełek potrzebujesz?

Skontaktuj się z nami, a z chęcią wskażemy Ci właściwy kierunek.

Udostępnij