Pudełka na zamówienie – produkcja prototypów

Start - Produkcja pudełek - Pudełka na zamówienie – produkcja prototypów
Irbox | Pudełka na zamówienie – produkcja prototypów

W Irbox, od wielu lat produkujemy pudełka na zamówienie dla najbardziej znanych marek na świecie, jak też dla małych lokalnych firm, zarówno polskich, jak też zagranicznych. Wszystkie nasze opakowania produktowe na zamówienie są projektowane i produkowane zgodnie z dokładną specyfikacją Klienta, a produkcja pudełek na zamówienie jest naszą domeną.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zagwarantować naszym Klientom, że zamawiane przez nich pudełka wyprodukujemy w doskonałej jakości nawet bez zamawiania prototypów poprzedzającego właściwą produkcję masową. Jeżeli mimo to chciałbyś zamówić prototyp dla Twojego pudełka w docelowej jakości i formie, koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca…

Jaki jest koszt wyprodukowania prototypu pudełka na zamówienie?

Z dniem 3 czerwca 2022 wprowadziliśmy nowe zasady kosztorysowania produkcji prototypów pudełek. Cena 1 sztuki prototypu standardowego pudełka białego to 1200 zł netto. Cena 1 sztuki prototypu z docelową grafiką to 2000 zł netto. Na życzenie Klienta, na prototypie możemy nanieść docelowy hot stamping – w takim przypadku do kosztu prototypu doliczymy koszt matrycy wyceniony osobno. Wykonujemy również prototypy wszelkich wkładek, insertów i innych dodatkowych elementów wyposażenia pudełek, a ich koszt ustalamy indywidualnie.

W przypadku zapotrzebowania na bardzo nietypowe pudełko lub większą ilość sztuk, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 601 247 666 w celu ustalenia indywidualnej wyceny.

Po akceptacji prototypu i przekazaniu zamówienia do produkcji, jego koszt zostanie odjęty od wartości zamówienia, zatem prototyp pudełka Klient otrzymuje od nas GRATIS!

Projektowanie i produkcja pudełek zgodnie z dokładną specyfikacją klienta!

Po potwierdzeniu specyfikacji dotyczącej produkcji pudełek uwzględniającej wszystkie wymagania Klienta, przygotowujemy prototypy pudełek do ostatecznego zatwierdzenia. Po zatwierdzeniu prototypu przez Klienta, zadbamy o to, aby pudełka na zamówienie zostały dostarczone na czas i w oczekiwanej jakości. Produkcję zamówionej docelowej ilości pudełek wstrzymujemy do czasu, aż Klient będzie zadowolony z prototypu.

Produkcja prototypów pudełek wysokiej jakości – jak to się odbywa?

W procesie prototypowania używamy materiałów, które zostaną użyte do produkcji docelowych pudełek. Oferujemy dopasowanie kolorystyki oraz oferujemy najwyższej jakości wykończenia druku, takie jak hot stamping, tłoczenie, foliowanie, laminowanie, lakier punktowy i inne.

Wykorzystujemy różnego rodzaju okleiny, magnesy, wstążki, tasiemki. Na życzenie Klienta przygotowujemy również inserty i wkładki do pudełek, wykonane z pianki, gąbki, kartonu, tektury. Do produkcji prototypów pudełek, które docelowo będą oklejane papierem zadrukowanym offsetowo, używamy wydruków cyfrowych w doskonałej jakości.

Przygotowany przez nas prototyp pudełka będzie idealnie pasować do Twojego produktu, a jego jakość będzie odzwierciedlać jakość produkcji masowej, którą rozpoczniemy niezwłocznie po ostatecznym zatwierdzeniu prototypu.

Prototypy do produkcji pudełek na wymiar dopracowujemy do perfekcji!

Z wielką starannością dobieramy materiały  i ręcznie dopracowujemy każdy prototyp, aby mieć pewność, że Twoje opakowanie wygląda perfekcyjnie. Jeżeli nie jesteś do końca pewien, jakiego pudełka potrzebujesz, chętnie zaproponujemy innowacyjne i praktyczne rozwiązania w zakresie atrakcyjnego i skutecznego marketingowo opakowania Twojego produktu.

Z radością i zaangażowaniem doradzamy i pomagamy naszym Klientom  w stworzeniu i zaprojektowaniu naprawdę wyjątkowych, niepowtarzalnych opakowań produktowych na zamówienie.

Dowiedz się, dlaczego opakowania produktowe na zamówienie zwiększą twoją sprzedaż...

Pudełka produktowe na zamówienie w elegancki sposób wyeksponują Twój produkt i sprawią, że będzie on atrakcyjny i pożądany przez klientów. Dzięki odpowiedniej jakości i dobrze zaprojektowanym opakowaniom produktowym dodasz wartości swoim produktom, zwiększysz sprzedaż i zyskasz więcej zadowolonych Klientów.

Nie jesteś pewien, jakich pudełek potrzebujesz?

Skontaktuj się z nami, a z chęcią wskażemy Ci właściwy kierunek.

Udostępnij