Pudełka składane

Start - Pudełka składane

Pudełka składane to najprostszy, a zarazem najbardziej uniwersalny rodzaj opakowań stosowanych na rodzimym rynku. Za ich wyborem przemawia korzystna relacja ceny do jakości oraz możliwość wykonania pudełka składanego na praktycznie dowolny wymiar. Pudełka składane wykorzystuje się jako jednostkowe i zbiorcze opakowania produktowe, opakowania wysyłkowe, a coraz częściej również jako pudełka reklamowe.

Pudełka składane wykonujemy ze sztywnej tektury litej, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i stanowią naprawdę solidną ochronę dla zawartości – niezależnie od tego, czy jest to produkt odzieżowy, kosmetyk czy wyrób cukierniczy. Dodatkowo na życzenie klienta składane pudełka możemy wyposażyć w zamknięcie magnetyczne umożliwiające wielokrotne komfortowe otwieranie i zamykanie opakowania. Pudełka tego typu bardzo dobrze sprawdzają się w branży elektroniki użytkowej, stanowiąc bezpieczne opakowanie akcesoriów dla danego urządzenia.

Pudełka składane – oferta bezpośrednio od producenta

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów marka Irbox oferuje szeroki asortyment pudełek składanych w standardowych wymiarach i na zamówienie. Pudełka składane oklejamy papierami ozdobnymi barwionymi w masie albo zadrukowanymi i uszlachetnionymi papierami powlekanymi. To pozwala nam uzyskać dowolny efekt wizualny – od prostego i eleganckiego pudełka, aż po elegancki i prestiżowy kartonik na wyroby luksusowe. Pudełka składane na zamówienie dodatkowo personalizujemy. W zależności od preferencji klienta możemy wykonać na opakowaniu nadruk logo  lub logotypu firmy, jak również wydrukować dowolny inny napis.

Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów biznesowych, organizacji i instytucji. Współpracujemy z podmiotami z całego kraju, zapewniając doskonałą jakość, bardzo konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji. To sprawia, że dla wielu firm jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie, a nasze pudełka składane znajdują zastosowanie w kolejnych aplikacjach.

Udostępnij