Pudełka wysuwane

Start - Pudełka wysuwane

Pudełka wysuwane (tzw. pudełka szufladowe) stanowią bardzo ciekawy sposób pakowania zarówno towarów, jak i upominków firmowych. Ze względu na swoją budowę oraz sposób otwierania pudełka wysuwane doskonale sprawdzają się w przypadku towarów luksusowych oraz wyrobów, których prestiż chcemy podnieść. Pudełka wysuwane bardzo dobrze sprawdzają się również jako pudełka na alkohol czy słodycze – zarówno w wariancie opakowań produktowych przeznaczonych do tworzenia eleganckich zestawów, jak i jako pudełka prezentowe. Szufladowe pudełka prezentowe mogą jednocześnie pełnić rolę pudełek reklamowych – pod tym względem wszystko zależy od formy personalizacji opakowania.

Uniwersalny charakter pudełek wysuwanych sprawia, że ten system pakowania i zabezpieczania wyrobów jest stale popularny wśród producentów i bynajmniej nie zużył się wraz ze spadkiem popularności zapałek (sztandarowego produktu pakowanego w niewielkie pudełka szufladowe). Wręcz przeciwnie, dzięki nowym technologiom i oferowanym przez nie możliwościom pudełka wysuwane coraz bardziej zyskują na popularności.

Wykonamy unikalne pudełka wysuwane dla Twojej firmy

Specjalizujemy się w produkcji pudełek wysuwanych z tektury litej typu rigid box. Oferowane pudełka oklejamy papierami ozdobnymi barwionymi w masie albo zadrukowanymi i uszlachetnionymi papierami powlekanymi. Pudełka produkujemy maszynowo. Nowoczesna zautomatyzowana linia technologiczna przeznaczona do produkcji pudełek oklejanych pozwala nam na szybką realizację zamówień, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wyrobu gotowego oraz bardzo konkurencyjnej ceny jednostkowej.

Do współpracy zapraszamy klientów biznesowych, organizacje oraz instytucje z terenu całego kraju. Pudełka szufladowe wykonujemy zgodnie z projektem własnym lub projektem powierzonym. Usługę uzupełnia personalizacja pudełek, w ramach której wykonujemy na opakowaniach dowolne nadruki. Pudełka wysuwane oferujemy w szerokiej gamie wymiarowej, dzięki czemu od lat znajdują zastosowanie w wielu branżach. Korzystają z nich m.in. producenci kosmetyków, elektroniki użytkowej, galanterii skórzanej, a także firmy poszukujące niebanalnych pudełek prezentowych.

Udostępnij