Pudełka na alkohole

Start - Pudełka na alkohole

Alkohol to częsty upominek. Doskonale sprawdza się w przypadku ważnych jubileuszy, jak również jako forma podziękowania za pomoc… To, jak sprezentowany alkohol zostanie odebrany w dużej mierze zależy od opakowania. Im jest ono bardziej ekskluzywne, tym większego znaczenia nabiera prezent. Jeśli więc chcemy podarować komuś butelkę czegoś mocniejszego, jednocześnie sprawiając, że będzie to prezent elegancki i ekskluzywny warto zainwestować w wysokiej jakości pudełka na alkohole.

Pudełka na alkohole to rozwiązania, z których korzystają zarówno osoby prywatne, jak i klienci biznesowi. Dobre whisky z okazji okrągłych urodzin, szampan na uczczenie podpisania ważnego kontraktu lub jako upominek do życzeń noworocznych dla ważnych klientów firmy – odpowiednio opakowany alkohol to upominek taktowny i daleki od kliszy, której musielibyśmy się wstydzić.

Pudełka na alkohole – oferta bezpośrednio od producenta

Jako marka specjalizująca się w produkcji wysokojakościowych opakowań ozdobnych i prezentowych pudełka na alkohole wykonujemy w technologii rigid box. Dzięki zastosowaniu sztywnej tektury introligatorskiej nasze pudełka na alkohole są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie zastosowanie technologii rigid box pozwala nam tworzyć rozwiązania niestandardowe w wielu ciekawych wzorach i formatach, z zapięciem magnetycznym, z okienkiem, z nadrukiem.

Pudełka na alkohole produkujemy maszynowo. Automatyzacja procesu produkcji gwarantuje wysoką powtarzalność wyrobu gotowego, także w sytuacji, kiedy poszczególne partie są zamawiane z odstępem czasu. Dzięki maszynowemu składaniu pudełek pracujemy szybko i efektywnie, jednocześnie zachowując najwyższe standardy wyrobu gotowego i przystępne ceny jednostkowe. Do współpracy z marką Irbox zachęcamy klientów biznesowych i prywatnych z terenu całego kraju. Gwarantujemy terminową dostawę dostaw oraz dogodne warunki współpracy na każdym etapie realizacji zamówienia.

Udostępnij